EN

Nasza działalność


Adwokat Jakub Czarnecki występował na prośbę Helsińskiej
Fundacji Praw Człowieka

Adwokat Jakub Czarnecki występował na prośbę Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka jako obrońca pro bono niepełnosprawnego pracownika w postępowaniu karnym o zniesławienie pracodawcy na forum internetowym przed Sądem Rejonowym w Bydgoszczy. Proces zakończył się uniewinnieniem pracownika od postawionego zarzutu.

Więcej: kliknij
 • 25.08.2016

  "Prawo do bycia zapomnianym" przez wyszukiwarki (...)

  Na prośbę Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, adwokat Jakub Czarnecki doprowadził do usunięcia z wyników wyszukiwania oraz wyszukiwań podobnychw wyszukiwarce Google sformułowań odnoszących się do sfery życia intymnego reprezentowanego klienta, które naruszały jego prawo do (...)

  czytaj więcej

 • 15.07.2016

  Komercjalizacja komiksu Nasz Przyjaciel Szatan

  Doradzaliśmy autorom komiksu Nasz Przyjaciel Szatan w stworzeniu umowy regulującej korzystanie z praw autorskich do utworu. Chodziło o to, żeby umowa z jednej strony chroniła osobiste i majątkowe prawa autorskie każdego ze współautorów, a z drugiej nie blokowała niezależnego wydania komiksu w formie książkowej (...)

  czytaj więcej

 • 4.02.2016

  Przygotowanie Regulaminów aplikacji internetowych (...)

  "Dane po warszawsku" to konkurs zorganizowany przez Fundację Tech Soup, M. St. Warszawa oraz inne podmioty. Jego celem jest realizacja polityki otwartości m.st. Warszawy, poprzez umożliwienie szerokiego dostępu do miejskich danych publicznych. Uczestnicy konkursu przygotowywali aplikacje, mające (...)

  czytaj więcej

newsletter

Wpisz swój adres e-mail i zapisz się na nasz
darmowy newsletter. Bądź z nami na bieżąco!